Kontaktuppgifter

Tveka aldrig att kontakta oss. Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra olika anläggningar och de olika funktionerna på dessa.


Skanstull Marin

Adress

Sundstabacken 10

120 30 Stockholm

Växelnummer

Telefon: 08-556 709 00

Fax: 08-612 77 70

Öppettider

Må-fr: 10-18

Lö: 11-15

Sö: Stängt

Öppettider under påsken

Skärtorsdag 1/4          10-15

Långfredag 2/4           Stängt

Påskafton 3/4              11-15

Påskdagen 4/4             Stängt  

Annandag Påsk 5/4     Stängt

Mercury Days

Lördag 17/4              11-15   Mercury Days

Söndag 18/4             11-15   Mercury Days

Lördag 8/5                11-15   Mercury Days

Söndag 9/5               11-15   Mercury Days

Mailadresser

Försäljning: johan@skanstullmarin.se, victor@skanstullmarin.se,

Logistik och leveranser: niclas@skanstullmarin.se

Verkstad: nacka@marindepan.se (via Nacka)

Ekonomi: ekonomi@skanstullmarin.se


Marindepån Dalarö

Postadress

Box 65

137 25 Dalarö

Besöksadress

Dalarö varvsväg 1

137 71 Dalarö

Växelnummer

Telefon: 08-501 501 05

Fax: 08-501 517 01

Öppettider

Må-fr: 8-17

Lö: 11-15

Sö: Stängt

OBS! För visning av nya båtar utanför våra öppettider: Kontakta Peder på 08-503 35 163 eller Leo på 08-545 914 42.

 

Mailadresser

Platschef: mattias@marindepan.se

Försäljning: peder@marindepan.se

Reservdelar och tillbehör: reservdelar@marindepan.se

Verkstad: viktor@marindepan.se

Ekonomi: ekonomi.dalaro@marindepan.se


Marindepån Nacka

Adress

Brantvägen 3

133 42 Saltsjöbaden

Växelnummer

Telefon: 08-556 709 11

Öppettider

Må-fr: 8-17

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Kristi Himmelfärd 13/5     Stängt

Mailadresser

Alla frågor: nacka@marindepan.se

Ekonomi: ekonomi.nacka@marindepan.se


Marindepån Roslagen

Adress

Moreviksvägen 15

760 10 Bergshamra

Växelnummer

Telefon: 0176-26 20 44

Öppettider

Må-fr: 7-16

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Skärtorsdag 1/4          7-14

Långfredag 2/4           Stängt

Påskafton 3/4              Stängt

Påskdagen 4/4             Stängt  

Annandag Påsk 5/4     Stängt

Mailadresser

Alla frågor: roslagen@marindepan.se

Ekonomi: ekonomi.roslagen@marindepan.se


Marindepån Danderyd

Efter 16 händelserika år på Rinkebyvägen 10 i Danderyd har vi valt att sälja fastigheten och i samband med detta kommer vi att avveckla vår verksamhet på denna plats. Vi fortsätter att bedriva marinverksamhet i samma omfattning på våra fyra andra anläggningar i Stockholm.

Växelnummer

Telefon: 08-545 914 40

Mailadresser

Alla frågor: info@marindepan.se