Kontaktuppgifter

Tveka aldrig att kontakta oss. Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra olika anläggningar och de olika funktionerna på dessa.


Skanstull Marin

Adress

Sundstabacken 10

120 30 Stockholm

Växelnummer

Telefon: 08-556 709 00

Fax: 08-612 77 70

Öppettider

Må-fr: 10-18

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Särskilda öppettider:

Black friday 29/11, 10-20

Lördag 30/11, 11-15

Mailadresser

Platschef: fredrik@skanstullmarin.se

Försäljning: oskar@skanstullmarin.se, johan@skanstullmarin.se,

Reservdelar och tillbehör: reservdelar@marindepan.se

Verkstad: nacka@marindepan.se (via Nacka)

Ekonomi: ekonomi@skanstullmarin.se


Marindepån Dalarö

Postadress

Box 65

137 25 Dalarö

Besöksadress

Dalarö varvsväg 1

137 71 Dalarö

Växelnummer

Telefon: 08-501 501 05

Fax: 08-501 517 01

Öppettider

Må-fr: 8-17

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Särskilda öppettider:

Fredag 1/11 8-14

Mailadresser

Platschef: mattias@marindepan.se

Försäljning: peder@marindepan.se

Reservdelar och tillbehör: reservdelar@marindepan.se

Verkstad: viktor@marindepan.se

Ekonomi: ekonomi.dalaro@marindepan.se


Marindepån Nacka

Adress

Brantvägen 3

133 42 Saltsjöbaden

Växelnummer

Telefon: 08-556 709 11

Öppettider

Må-fr: 8-17

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Mailadresser

Alla frågor: nacka@marindepan.se

Ekonomi: ekonomi.nacka@marindepan.se


Marindepån Roslagen

Adress

Moreviksvägen 15

760 10 Bergshamra

Växelnummer

Telefon: 0176-26 20 44

Öppettider

Må-fr: 8-17

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Mailadresser

Alla frågor: roslagen@marindepan.se

Ekonomi: ekonomi.roslagen@marindepan.se


Marindepån Danderyd

Efter 16 händelserika år på Rinkebyvägen 10 i Danderyd har vi valt att sälja fastigheten och i samband med detta kommer vi att avveckla vår verksamhet på denna plats. Vi fortsätter att bedriva marinverksamhet i samma omfattning på våra fyra andra anläggningar i Stockholm.

Växelnummer

Telefon: 08-545 914 40

Mailadresser

Alla frågor: info@marindepan.se